Ostatní oblasti

Textilie pro obuvnický a galanterní průmysl

Naše firma je tradičním českým výrobcem a dodavatelem textilních materiálů pro obuvnickou a galanterní výrobu. Nabízíme:

  • Bavlněné tkaniny (v gramáži 80-500 g/m2) režné, bělené, barvené, s možností různých úprav (jako hydrofobní, nehořlavá, fungicidní a jiné) nebo zátěrů podle požadavků zákazníka a účelu použití.
  • Technické úplety bavlněné i syntetické, opět s možností různých úprav.
  • Sendviče slepené ze dvou a více tkanin nebo i jiných, např. pěnových, materiálů s cílem vytvořit finální produkt s vlastnostmi požadovanými pro daný účel použití. Slepujeme buď disperzními lepidly, především na bázi přírodního latexu, nebo lepidly tavnými (hot melt) ve formě prášku, pojících pavučin nebo fólií. S PUR pěnou se textilie slepují plamennou laminací.
Disponujeme i dalšími výrobními technologiemi - vysokofrekvenčním svařováním plošných materiálů, automatickým vyřezáváním plošných dílců z textilií, koženek i sendvičů na moderních CNC řezacích strojích, sešíváním dílců do větších celků a jejich dekorativním prošíváním, kašírováním na plastové nosiče, na speciálním zařízení embosujeme plastické vzory a loga do plošných materiálů, atd.

Textilie pro zdravotnictví

Plamennou laminací textilií s PUR pěnou vyrábíme jedno i oboustranné sendviče pro výrobu ortéz, dlah a bandáží. Nabízíme i tkaniny a sendviče s různými úpravami (nehořlavé, antimikrobní atd.) pro oblast ochranných pracovních pomůcek, rovněž nabízíme pružné lemy.

Speciální textilie

Podle potřeb a přání zákazníka umíme navzorovat tkaniny, úplety či textilní sendviče s požadovanými vlastnostmi.

Kontaktujte nás

Kontakty