Career

(Česky) Projektový manažer

(Česky) Náplň práce

(Česky) * koordinace činností spojených s vývojem a zaváděním nových projektů do výroby * komunikace se zákazníkem (technické záležitosti, časový harmonogram) * příprava nových projektů na audity procesu a uvolnění procesu do sériové výroby

(Česky) Požadujeme

(Česky) * ÚSO/VŠ technického směru * znalost AutoCAD * znalost Fusion 360 výhodou * zodpovědnost * spolehlivost * komunikativnost * samostatnost * odolnost vůči stresu * AJ úrovně B2 * znalost standardů v automotive výhodou (APQP, FMEA …)

(Česky) Nabízíme

(Česky) * zázemí stabilní společnosti * benefity formou stravenek, příspěvek na PP a ŽP * jednosměnný provoz * plný pracovní úvazek * nástup možný srpen 2019

Contact

Ing. Sedláčková Jana - personalistka Email : sedlackova@tomatex.cz Mobil : 727901113

(Česky) Technický pracovník laboratoře

(Česky) * provádění zkoušek v interní laboratoři společnosti * základní analýzy laboratorních výsledků * odpovědnost za vstupní, mezioperační a výstupní kontrolu materiálů a výrobků * odpovědnost za řízení dokumentace a záznamů

(Česky) * ÚSO vzdělání * zodpovědnost * spolehlivost * samostatnost * praxe 2 roky v oboru

(Česky) * zázemí stabilní společnosti * stravenky v hodnotě 100 Kč, příspěvek na PP a ŽP, 24 dnů dovolené * jednosměnný provoz * plný pracovní úvazek * nástup možný od 3/2020

Contact

mokrosova@tomatex.cz mobil 727 901 113

Contact us

Contact